Polityka prywatności

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem „Dochodowo.pl”, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie.

Proincome zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu Dochodowo.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:
nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników Dochodowo.pl

Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia ich z bazy.

Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu Dochodowo.pl, nie udostępniaj żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu Dochodowo.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.

Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię (potrzebne do personalizacji korespondencji) oraz adres e-mail.

Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

W celu wyświetlania reklam w trakcie Twojej wizyty w naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Cię zainteresować. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na ten temat oraz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uniknąć wykorzystania informacji przez te firmy.

Niezapowiedziane Wiadomości

Proincome zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, które zgodziły się z niniejszą polityką prywatności.

Pod tym określeniem Proincome rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu Dochodowo.pl (np. Nowości, zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów Proincome.

Informacje komercyjne filtrowane są tak, abyś nigdy nie otrzymał informacji, która nie byłaby dla Ciebie potencjalnie interesująca. Ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych Proincome.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na serwisie Dochodowo.pl przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Proincome nie ma możliwości zabezpieczenia Cię przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Ci nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach Dochodowo.pl.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Stworzyłem Dochodowo.pl, aby pomóc Ci osiągnąć sukces. Dokładam wszelkich starań aby teksty, które publikuję były na wysokim poziomie. Jednak każdy z nas jest inny i niemożliwe jest, aby wszystkie rozwiązania były jednakowo skuteczne dla każdego. Porady, które udostępniam powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

Zawarte w Dochodowo.pl moje własne artykuły i artykuły gości zawsze zgadzają się z moją opinią i opinią właśnie są.

Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z moją własną.

Proincome nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Wprawdzie przykładam sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują w serwisie Dochodowo.pl swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie mogę odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.