Milioner, który uczy innych zarabiać

Myśleć jak milionerzyKamil Cebulski jest osobą, która zaczęła swoją przygodę w biznesie mając 16 lat. Wtedy powstała jego pierwsza strona internetowa. Dzisiaj „młody (22 letni) milioner” prowadzi jedną z większych firm Internetowych w Polsce. Niedawno założył fundację która promuje przedsiębiorczość i uczy innych zarabiać prawdziwe pieniądze.

Największym przedsięwzięciem fundacji jest konferencja Myśleć Jak Milionerzy – www.MyslecJakMilionerzy.pl. Nie jest to typowa konferencja biznesowa za potężne pieniądze. To jest prawdziwe turne po Polsce. Kamil wraz z zaproszonymi gośćmi (często również milionerami) pojawi się w 16 miastach w Polsce i podczas konferencji będzie prezentował to, w jaki sposób udało mu się tyle osiągnąć jednocześnie zarażając swoją motywacją wszystkich uczestników.

Serwis Dochodowo.pl objął Patronat Medialny nad tą imprezą. Z tej okazji postanowiłem przeprowadzić z Kamilem krótki wywiad:

Jakub Ujejski: 16 imprez, które odbywają się w weekendy (sobota/niedziela) to ponad 2 miesiące jeżdżenia po Polsce. Kamilu czy nie szkoda ci wakacji?

Kamil Cebulski: To zależy. Dla osób, które pracują na tzw. etacie istnieje coś takiego jak czas pracy i czas odpoczynku. Chodzą więc do pracy, aby wyjechać na tzw. wakacje. Ja, podobnie jak większość przedsiębiorców, czegoś takiego nie mam. Zawsze robię to co lubię i chcę. A nie ma nic lepszego na świecie jak pomaganie i uczenie innych ludzi.

Jakub Ujejski: Dlaczego te konferencje są tak tanie? Często takie konferencje są organizowane po 100, a nawet prawie 200 zł, natomiast na konferencję Myśleć Jak Milionerzy można się dostać nawet za 27 zł? Przecież to nie cena godna milionera :).

Kamil Cebulski: Koszt konferencji to 47 zł, z tym że jeżeli ktoś zechciałby pojawić się na kilku imprezach to kolejne ma taniej i rzeczywiście może pojawić się u nas za równowartość pizzy. Początkowo chcieliśmy organizować te konferencje za darmo, szybko jednak zmieniłem zdanie, kiedy miałem okazję uczestniczyć w podobnej darmowej konferencji. Uczestnicy nie traktowali jej poważnie. Cena konferencji została obliczona tak, aby pokryły się koszty konferencji oraz generowały lekki „zysk”, który pozwoli nam zaprosić za darmo na konferencję ludzi, których naprawdę na to nie stać. Np. dzieci z domu dziecka, które bardzo chętnie pojawiłyby się na niej.

Jakub Ujejski: Na każdej imprezie będzie 5 prowadzących. Czego będziemy mogli się od nich dowiedzieć?

Kamil Cebulski: Tak, zgadza się. Będą to przeróżni ludzie. Zawodowi trenerzy zmiany osobistej. Początkujący przedsiębiorcy, którzy zaczynają teraz odnosić sukces oraz ci prawdziwi milionerzy. Przesłaniem konferencji jest przekazanie stylu myślenia bogatych ludzi. Ludzi sukcesu. Konferencja to także generator kontaktów. Mało kto chodzi na podobne konferencje z myślą o złapaniu dobrego kontaktu. Nie każdy zna przedsiębiorców od których mógłby się uczyć. Myśleć Jak Milionerzy będzie bardzo dobrą okazją, aby takowych poznać, bo na miejscu będzie ich bardzo wielu.

Konferencja Myśleć Jak Milionerzy rusza od lipca. Na stronie konferencji  (www.MyslecJakMilionerzy.pl) możesz zobaczyć wywiad z Kamilem w TVP2, sprawdzić daty, poznać sylwetki wykładowców i oczywiście zapisać się!

Może Cię zainteresować: