II Konferencja Czas Na E-Biznes

19 września odbędzie się II Konferencja Czas Na E-Biznes. Specjalnie na tę okazję Piotr Majewski – organizator imprezy, właściciel serwisu internetowego Czas Na E-biznes oraz autor książki pod tym samym tytułem – przygotował ciekawy zestaw strategii i technik, które nie były nigdy wcześniej omawiane, lub omawiano je w bardzo wąskim gronie Klientów.

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz rozpocząć działalność biznesową w Internecie to masz szansę zdobyć wiedzę w zakresie 5 krytycznych zagadnień:

 1. STRATEGIA: Strategia Biznesowa dla Dużych Chłopców i Dużych Dziewczynek
 2. STRONY WWW: Jak manipulując elementami stroną WWW natychmiast zwiększyć sprzedaż?
 3. E-MAIL MARKETING: Jak wykorzystać Integration Marketing by błyskawicznie i bezpłatnie zbudować listę adresową?
 4. COPYWRITING: Jak stworzyć historię, która podwoi skuteczność Twojej oferty?
 5. REKLAMA: Jak kupować Klientów za mniej, niż później wydadzą u Ciebie?

Pomimo tego, że część z tych tematów jest mi znana, to nauczony doświadczeniem (byłem na poprzednich konferencjach organizowanych przez Piotra, co zaowocowało m.in. wielką liczbą interesujących kontaktów biznesowych) wybieram się i w tym toku.

Impreza odbędzie się 19 września w Warszawie. Szczegółowe informacje i zapisy znajdują się na stronie Konferencji. W momencie publikacji tej informacji do końca zapisów pozostały tylko 2 dni i 20 godzin i znany jest tylko jeden z kilku bonusów, które otrzyma każdy z uczestników konferencji.

Może Cię zainteresować:

3 komentarze

 1. Bracie, konferencja odbyla sie kilka miesiecy temu a Ty nie podzieliłeś się jeszcze z nami materiałami z tych wykładów. Było by miło, bracie, gdybyś napisał o czym była mowa na poszczególnych wykładach. A teraz uderzam w kimono, bracie 🙂

  PS. hehe, ciekawe kto zgadnie kogo naśladuję w powyższej wypowiedzi?

  1. Widzisz „bracie” z przyczyn ode mnie nie zależnych nie dotarłem na tą konferencję i dlatego nie pojawił się wpis podsumowujący całe wydarzenie.

 2. Oki, bracie.Czuj się rozgrzeszony :):) Myślę że i tak nie było na niej nic, czego by nie można znaleźć w internecie. Takie konferencje są głównie po to zeby nabić kasę ich organizatorom lub pomóc w ich autopromocji (patrz:Pan Majewski). Często za koszt biletu na taką konferencję można kupić kilka książek poświęconych tematowi i jeszcze sporo reszty zostanie jeśli się je kupi używane na allegro:). Swoją drogą Bracie, dziękuję za bardzo merytorycznego bloga. Będę tu zerkał częsciej. Tak trzymaj Bracie :))

  PS. Per 'Bracie’ mówi królik Dylan w bajce 'Magiczna karuzela’ emitowanej na Mini-Mini. Warto rzucić okiem choć na 1 odcinek bo bohater jest niesamowity 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.