Zarządzanie projektami według Deloitte

Czy wiesz, że tylko 1/3 projektów kończy się sukcesem a największe organizacje wydają 20% swojego rocznego budżetu na działalność projektową ? Nie ma firmy na rynku, która nie uczestniczyłaby w realizacji projektu własnego lub zewnętrznego, nie ma tez pracownika w żadnej rynkowej firmie, który choćby przez chwilę nie był zaangażowany w zrobienie czegoś „dla projektu”.

Tymi słowami pan Maciej Kloze zaprasza na prowadzony przez siebie webcast. Deloitte to duża firma konsultingowa, dlatego przypuszczam, ze statystyki podane powyżej nie są wyssane z palca. Ja sam przez cały okres studiów nie spotkałem się na żadnym wykładzie z pojęciem „zarządzanie projektami” a mam za sobą zarówno studia techniczne jak i ekonomiczne.

Spotkanie z panem Kloze ma się odbyć wirtualnie w ramach projektu Akademia Biznesu 14 maja 2009, o godzinie 10:30 (moim zdaniem trochę wcześnie jak na webcast na żywo).

Przypominam, że to nic nie kosztuje, ale trzeba zrobić rezerwację. Zainteresowanych odsyłam po szczegółowe informacje tutaj.

Może Cię zainteresować: