AIP Training Days IV edycja 12-16 maja

AIP Training Days to cykl szkoleń biznesowych adresowanych do studentów i młodych przedsiębiorców, organizowany przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości SGH w Warszawie.

W bieżacej edycji zainteresowani mogą wybierać spośród 16 warsztatów. Wśród nich szkolenia dotyczące promocji w Internecie, rachunkowości, Excela, zarządzania sobą w czasie czy negocjacji. Prowadzone są one przez profesjonalne firmy szkoleniowe jak np. Top Training czy Kurs na Sukces oraz specjalistów w zakresie omawianej tematyki: o pozyskiwaniu funduszy opowie osoba z Phenomind Ventures, natomiast warsztaty ze sztuki prezentacji poprowadzi firma prezentacje.edu.pl.

Każdy uczestnik szkolenia po jego zakończeniu otrzyma certyfikat potwierdzający udział w warsztacie.

Dodatkową atrakcją projektu jest możliwość wzięcia udziału w znanej na całym świecie planszowej grze biznesowej CashFLOW. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oferują 2 niezależne od siebie odsłony tej popularnej gry. Kto chcę się wyrwać z wyścigu szczurów niech spróbuje!

Zapisy na szkolenia przyjmowane są Wyłącznie za pośrednictwem strony www.aipsgh.pl, w zakładce projekty, formularz zgłoszeniowy (www.aipsgh.pl/projekty/formularz)

Radzę nie zwlekać z zapisami, gdyż liczba wolnych miejsc na szkolenia z każdym dniem maleje!

Informacje:

Data: 12.05.2008 – 16.05.2008
Miejsce: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Wstęp: wolny
Zapisy: www.aipsgh.pl
Ilość miejsc: ograniczona (zależna od konkretnego szkolenia)

Może Cię zainteresować: