Archiwa tagu: konferencja

II Konferencja Czas Na E-Biznes

19 września odbędzie się II Konferencja Czas Na E-Biznes. Specjalnie na tę okazję Piotr Majewski – organizator imprezy, właściciel serwisu internetowego Czas Na E-biznes oraz autor książki pod tym samym tytułem – przygotował ciekawy zestaw strategii i technik, które nie były nigdy wcześniej omawiane, lub omawiano je w bardzo wąskim gronie Klientów.

Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz rozpocząć działalność biznesową w Internecie to masz szansę zdobyć wiedzę w zakresie 5 krytycznych zagadnień: Czytaj dalej

Druga edycja SUPP

Chcesz zarabiać więcej na programach partnerskich? Chcesz mieć dodatkowe kilkaset złotych w portfelu? Przeczytaj poniżej!!!

Dnia 20 września 2008 roku już po raz drugi odbędzie się Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich (SUPP). Spośród różnorodnych tematów poruszanych podczas Sympozjum wymienić można takie zagadnienia jak tworzenie perswazyjnych tekstów marketingowych, pokonywanie technicznych i mentalnych problemów związanych z PP.

Ponadto uczestnicy Sympozjum będą mieli szanse usłyszeć o tym, jak szybko zbudować blog czy stronę internetową czy wreszcie jak przyciągać do swoich stron więcej odwiedzających. Sympozjum odbędzie się w Warszawie. Ilość miejsc jest wprawdzie ograniczona, ale jak informują organizatorzy na swej stronie internetowej www.supp.pl, można się jeszcze zarejestrować. Dalsze szczegółowe informacje dostępne są na wyżej wymienionym portalu. W imieniu organizatorów zachęcamy do odwiedzin strony jak i serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w sympozjum.

Negocjator 2008

NEGOCJATOR to trzydniowa konferencja ciesząca się od lat olbrzymim zainteresowaniem wśród studentów z całego kraju. Od poniedziałku do środy ( 5-7 maja 2008) odbywać się będą darmowe warsztaty z zakresu negocjacji, komunikacji, autoprezentacji i innych umiejętności miękkich, prowadzone przez najlepszych trenerów z profesjonalnych firm szkoleniowych. Konferencję uświetnią wykłady trojga gości specjalnych: Katarzyny Kanclerz, Jacka Fedorowicza oraz Piotra Piaseckiego.

Więcej informacji na:
http://www.negocjator.pl/

Wiedza – przewaga konkurencyjna

Konferencja odbędzie się w Auli I w nowo powstałym budynku „C” Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 128 (róg ul. Madalińskiego).

Tegoroczna konferencja poruszać będzie kwestię rosnącej roli kapitału intelektualnego w dzisiejszym świecie.

Przedsiębiorstwa kierujące się strategią rozwoju, pragnące pomnażać zyski zwracają coraz więcej uwagi na rolę kapitału intelektualnego. Koniecznością jest coraz szybsze reagowanie na zmieniające się trendy rynkowe oraz potrzeby klienta. Niezbędne stało się sprawne zarządzanie czasem i przepływem informacji. Przedsiębiorstwa zrozumiały, iż ich przewaga konkurencyjna opiera się na sile kapitału intelektualnego pracowników a co za tym idzie, na jego efektywnym zarządzaniu. Czytaj dalej

Milioner, który uczy innych zarabiać

Myśleć jak milionerzyKamil Cebulski jest osobą, która zaczęła swoją przygodę w biznesie mając 16 lat. Wtedy powstała jego pierwsza strona internetowa. Dzisiaj „młody (22 letni) milioner” prowadzi jedną z większych firm Internetowych w Polsce. Niedawno założył fundację która promuje przedsiębiorczość i uczy innych zarabiać prawdziwe pieniądze.

Największym przedsięwzięciem fundacji jest konferencja Myśleć Jak Milionerzy – www.MyslecJakMilionerzy.pl. Nie jest to typowa konferencja biznesowa za potężne pieniądze. To jest prawdziwe turne po Polsce. Kamil wraz z zaproszonymi gośćmi (często również milionerami) pojawi się w 16 miastach w Polsce i podczas konferencji będzie prezentował to, w jaki sposób udało mu się tyle osiągnąć jednocześnie zarażając swoją motywacją wszystkich uczestników. Czytaj dalej